Chystáte podzimní setkání se svými obchodními partnery nebo potřebujete udělat se svými kolegy důležitou poradu před nadcházející sezonou a nechcete být rušeni? Spa hotel Lanterna a Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích pro vás připravil na listopad a prosinec výhodnou konferenční nabídku.
Zvýhodněná nabídka pro firmy zahrnuje:
až 25% slevu na ubytování v pokoji typu Standard ve Spa hotelu Lanterna nebo Wellness hotelu Horal v termínu 2. 11. – 17. 12. 2026
snídani a večeři formou teplého a studeného bufé
zdarma konferenční prostorypři rezervaci min. 15 pokojů (platí ve všedních dnech nejméně od 1 noci)
neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem se saunovými rituály a kardio fitness a hotelového L-Spas bazénem (pouze pro ubytované ve Spa hotelu Lanterna)
zapůjčení LEKI holí na nordic walking s využitím 7 turistických okruhů resortu
Wi-fi připojení, parkování
Nabídka platí pro ubytování od neděle do čtvrtka, nejméně na 1 noc v termínu v 2. 11. – 17. 12. 2026.
Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. Jak to u nás vypadá? Podívejte se na naše videa nebo do fotogalerie.